Kategori Ürünleri

E-Commodity Bazaar tarım ve gıda ürünleri ticaretinin geliştirilmesi amacıyla İzmir Ticaret Borsası tarafından oluşturulmuş bir e-pazaryeridir.

 

Bu site ile İzmir Ticaret Borsası’nın 125 yıldır tarım ürünleri borsacılığı alanında edinmiş olduğu önemli tecrübe teknoloji ile birleştirilecektir.

 

E-Commodity Bazaar üye firmaların toptan olarak satışını yapmak istedikleri ürünleri portalde sergileyebilmelerine, alım ve satım yapmak istedikleri ürünler için açık arttırma ve açık eksiltme şeklinde ihale açmalarına imkan sağlamaktadır.

 

Kapalı üyelik sistemi ile çalışan portal, tarım ve gıda ürünleri ticareti yapmak isteyen ya da yeni pazarlar arayan firmalar için önemli bir buluşma noktasıdır.

 

Üyeler tarafından yapılacak alım-satımlarda hiçbir garantörlüğü bulunmayan E-Commodity Bazaar’ın misyonu; tarım ve gıda ürünlerinin ticaretini uluslararası boyutta arttırarak üyelerini bir araya getirmektir. Hiçbir kâr amacı olmayan E-Commodity Bazaar, yapılacak ihale işlemlerinden maddi kazanç sağlamamaktadır. 

 

Tarım ve gıda ürünlerinin toptan satışı için hazırlanan portale bu sektörlerle bağlantılı ürünler eklenebilmektedir.

 

E-Commodity Bazaar, üyelerine firmaların ticari risklerini sorgulayan ticari alacak sigortasından avantajlı fiyatlarla faydalanma imkânı sağlamaktadır.

 

Dünyanın her bölgesinden firmalarla ticaret imkânı sunan portal, bilgi sayfaları ile üyelerini çeşitli emtiaların dünya borsalarındaki fiyat hareketlerinden de haberdar etmektedir.

 

Üye firmalar portal hizmetlerine IOS ve Android uygulamaları ile mobil cihazlardan da giriş yapabilmektedir.